IS64LPS12832EC-200TQLA3
Contact Now
IS64LPS12832EC-200TQLA3
Category : Integrated Circuits (ICs) Memory Memory
Memory Size : 4Mbit
Write Cycle Time - Word, Page : -
Supplier Device Package : 100-LQFP (14x20)
Memory Type : Volatile
Mfr : ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
Clock Frequency : 200 MHz
Voltage - Supply : 3.135V ~ 3.465V
Access Time : 3.1 ns
Package / Case : 100-LQFP
Memory Organization : 128K x 32
Operating Temperature : -40°C ~ 125°C (TA)
Technology : SRAM - Synchronous, SDR
Base Product Number : IS64LPS12832
Memory Format : SRAM
Description : IC SRAM 4MBIT PARALLEL 100LQFP
Contact Now
SRAM - Synchronous, SDR Memory IC 4Mbit Parallel 200 MHz 3.1 ns 100-LQFP (14x20)