Z0292212VSGR3796
Product Categories
Original ICs Component Co Ltd
Contact Now
Z0292212VSGR3796
Category : Integrated Circuits (ICs) Interface Modems - ICs and Modules
Data Format : V.21, V.22, V.23, V.29, Bell 103, Bell 212A
Product Status : Active
Mounting Type : Surface Mount
Package : Tube
Series : -
Supplier Device Package : 44-PLCC
Baud Rates : 9.6k
Mfr : Zilog
Voltage - Supply : 4.5V ~ 5.5V
Package / Case : 44-LCC (J-Lead)
Base Product Number : Z0292212
Description : IC MODEM DATA PUMP/AFE 44-PLCC
Contact Now
9.6k Modem V.21, V.22, V.23, V.29, Bell 103, Bell 212A 44-PLCC