OSD32MP157F-512M-BAA
Category : Integrated Circuits (ICs) Embedded Microcontrollers, Microprocessor, FPGA Modules
Product Status : Active
Package : Tray
Series : -
Connector Type : 302-BGA
Size / Dimension : 0.710" L x 0.710" W (18.00mm x 18.00mm)
Mfr : Octavo Systems LLC
Module/Board Type : MPU Core
Co-Processor : NEON™ SIMD
Operating Temperature : 0°C ~ 85°C
RAM Size : 512MB
Speed : 800MHz
Core Processor : Arm® Dual Cortex®-A7, Arm® Cortex®-M4
Flash Size : -
Description : SIP: 157F, 512MB, BAA
Contact Now
- Embedded Module Arm® Dual Cortex®-A7, Arm® Cortex®-M4 NEON™ SIMD 800MHz 512MB