LMK61A2-644M53SIAT
Product Categories
Original ICs Component Co Ltd
Contact Now
LMK61A2-644M53SIAT
Category : Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing Programmable Timers and Oscillators
Count : -
Product Status : Active
Mounting Type : Surface Mount
Package : Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel®
Series : -
Supplier Device Package : 6-QFM (7x5)
Mfr : Texas Instruments
Current - Supply : 152 mA
Voltage - Supply : 3.135V ~ 3.465V
Package / Case : 6-SMD Module
Operating Temperature : -40°C ~ 85°C
Frequency : 644.53MHz
Type : Clock Oscillator
Base Product Number : LMK61A2
Description : IC OSC CLOCK 644.53MHZ 6QFM
Contact Now
Clock Oscillator IC 644.53MHz 6-QFM (7x5)